190m2 | Apartament jak dom | Saska Kępa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
5 000 000 PLN, Pow. 190 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
190 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
1343280
Powierzchnia działki:
80 m2
Cena za m2:
26315.79 PLN
LUKSUSOWY DWUPOZIOMOWY APARTAMENT

Kilkaset metrów od ulicy Francuskiej i Parku Skaryszewskiego | Apartament jak dom | Najlepsza część Saskiej Kępy

Apartament znajduje się na parterze i pierwszym piętrze nowo powstającego kameralnego budynku. W budynku znajduje się jeszcze tylko jeden apartament - również dwupoziomowy - na 2 i 3 piętrze.

*****

ROZKŁAD

PARTER
Apartament ma powierzchnię 93,21m2. Przewidziano tam 2 klasyczne sypialnie o powierzchni 11.95 i 8,69m2 z łazienką 8,82m2. Główna sypialnia, ponad 32m2 w tym odrębna łazienka i garderoba, dodatkowo mamy jeszcze drugą garderobę i przestronne pomieszczenie gospodarcze.

Do parteru przylega kameralny taras o powierzchni ponad 48m2, który usytuowany jest na tyłach domu. Dostęp do tarasu zapewniony będzie przez przeszklone drzwi z każdej z trzech sypialni.

Dodatkiem jest pomieszczenie ogrodnicze o pow. 4.18m2 przylegające do budynku.

PIĘTRO
Ma powierzchnię 95.39m2. Przewidziano tam strefę dzienną apartamentu, czyli salon, gabinet (z możliwością zamiany na sypialnię), kuchnię, łazienkę i dwie garderoby. Salon i jadalnia otoczone są przeszklonymi drzwiami prowadzącymi wprost na obszerny taras, o powierzchni ponad 50m2 i usytuowane są od południa i wschodu. Taras ten stanowi idealne miejsce na stworzenie zielonej otuliny wokół salonu.

Projekt wnętrz został przygotowany w oparciu o otwarty plan. Oznacza to, że z zachowaniem istniejących pionów sanitarnych i lokalizacji ścian nośnych, istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrz zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami kupującego.

Apartament oferowany jest w stanie deweloperskim, możliwa jest sprzedaż w opcji "pod klucz" po uprzednim ustaleniu szczegółów wnętrzarskich i finansowych.


BUDYNEK

Projekt budynku nawiązuje do typowej dla tej części Warszawy architektury przedwojennego modernizmu z charakterystycznymi jego cechami takimi jak oszczędna w detale bryła, zastosowanie architektonicznego betonu w połączeniu z białym tynkiem, zaokrąglone tarasy i płaski dach. Hol wejściowy i klatka schodowa będą wyłożone klasyczną marmurową mozaiką wykonaną z wysokiej klasy marmuru - nero marquina i carrara. Budynek jest wykonany z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w tym pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji. Zapewnia to komfort użytkowy dla mieszkańców i niskie koszty eksploatacji.


LOKALIZACJA

Budynek znajduje się w prestiżowej, willowej części Saskiej Kępy zaledwie 200 metrów od ulicy Francuskiej i od ronda Waszyngtona, a do stacji metra Stadion jest zaledwie 20 minut spacerem. W sąsiedztwie jest Park Skaryszewski i prawobrzeżna Wisła - idealne miejsca na aktywny wypoczynek.

Saska Kępa to część dzielnicy Praga Południe, położonej w prawobrzeżnej części Warszawy, często uważana za najpiękniejszy zakątek stolicy.

W znacznej części obszaru dominuje międzywojenna architektura willowa, kilka osiedli mieszkaniowych zbudowanych na przełomie lat pięćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku, a także kilka pojedynczych apartamentowców. Znajduje się tu wiele zabytków modernizmu, liczne ambasady.
Dzielnica ta jest niezmiernie ciekawa pod względem kulturalno-rozrywkowym, co daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu.

Ta niezwykle klimatyczna część miasta gwarantuje szybki dostęp do licznych kawiarni, restauracji, sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.


INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowo razem z apartamentem sprzedawane są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym i obszerne pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 6.54m2, płatne dodatkowo.


Serdecznie zapraszam na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail