6/7 pokoi 178 m2 Mickiewicza 28 Metro pl. Wilsona

Mieszkanie na sprzedaż
2 540 000 PLN, Pow. 178 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
178 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Warszawa Stary Żoliborz , Adama Mickiewicza
Rok budowy:
1930
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
1343344
Cena za m2:
14269.66 PLN
6/7 pokoi 178 m2 na jednym poziomie, ul. Mickiewicza 28, kamienica, cegła, ponad 290 cm wysokości, 2 balkony, jedyne mieszkanie na piętrze, piwnica 24 m2, garaż, Stary Żoliborz, Metro pl. Wilsona, Plac Inwalidów, Park Stefana Żeromskiego, Prochownia Żoliborz, Fort Sokolnickiego, Targ Śniadaniowy, Cytadela, Kępa Potocka, Plaża Żoliborska, Bulwary Wiślane, doskonały punkt komunikacyjny, cisza, zieleń

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, kompletnie wyposażone, jednopoziomowe, ponad 178-metrowe mieszkanie, położone w sercu warszawskiego Starego Żoliborza przy ul. Mickiewicza 28, w kamienicy z cegły zbudowanej w 1930 roku, w sąsiedztwie Parku Stefana Żeromskiego.

Mieszkanie znajduje się na 3., ostatnim piętrze (bez windy, w mieszkaniu nie ma skosów) - ma dwustronną ekspozycję okien (wschód, zachód) i jest odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań. Jest to również jedyne mieszkanie na piętrze.

Mieszkanie składa się z przestronnej części dziennej - 45-metrowego salonu z wyjściem na 2 balkony, oddzielnej, jasnej kuchni (13 m2), 5 sypialni (25 m2, 22 m2, 17 m2, 13 m2, 12 m2). Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni / gabinetu z powierzchni salonu. Wszystkie pomieszczenia są foremne, na planie zbliżonym do kwadratu, dzięki czemu są bardzo ustawne. Dodatkowo na szczytach przestronnego holu zlokalizowane są 2 łazienki (6 m2, 3,5 m2), a przy kuchni spiżarnia (3,5 m2).

Wnętrza są wysokie na ponad 290 cm.

Dwustronna ekspozycja okien - wschód kuchnia i 3 sypialnie / gabinety, zachód salon i balkony oraz 2 sypialnie / gabinety. Z okien rozciąga się panoramiczny widok na otwartą przestrzeń ponad okolicznymi budynkami. Przyszli Właściciele będą mogli relaksować się, podziwiając spektakularne zachody słońca.

Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica (24 m2). Zmotoryzowanych ucieszy możliwość korzystania z garażu, który znajduje się na terenie dziedzińca.

Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze, odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Na podłogach pokoi i holu dębowa klepka, drewniana stolarka drzwiowa. Okna PCV. Mieszkanie czyste i zadbane, bez jakichkolwiek śladów wilgoci.

Większość ścian w obrębie mieszkania to ściany działowe, istnieje możliwość swobodnej aranżacji układu wnętrza.

Układ mieszkania przedstawia załączony na zdjęciu plan, który ma charakter poglądowy.

W budynku wszystkie media miejskie (woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie - kilka lat temu zastąpiło dotychczasowe piecyki gazowe).

Kompleksem zarządza prężnie działająca Wspólnota, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Lokal może pełnić funkcje mieszkalne, będzie również dobrą propozycją dla siedziby firmy lub inwestora do dalszego wynajmu. Ze względu na dużą powierzchnię na jednym poziomie i możliwości aranżacji układu wnętrza jest to unikalna propozycja w skali Starego Żoliborza.

Rewelacyjna infrastruktura dla rodziców i dzieci - trudno znaleźć w Warszawie miejsce z dostępem do tak wielu parków i zróżnicowanych terenów zielonych w zasięgu spaceru (Park Stefana Żeromskiego, Prochownia Żoliborz, Fort Sokolnickiego, Cytadela, Kępa Potocka, Plaża Żoliborska, Bulwary Wiślane).

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, kawiarnie, przychodnia lekarska, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, hala sportowa, tereny zielone, parki i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych - trasy S8, krajowej 7, Wisłostrady, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta, włącznie z obydwoma portami lotniczymi - Chopina i Modlin.

Nieopodal budynku przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja Metro pl. Wilsona, co gwarantuje sprawne połączenie z Centrum - dojazd w 15 minut.

W pobliżu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców i parking strzeżony. Teren został niedawno objęty Strefą Płatnego Parkowania, właścicielom mieszkań w obrębie strefy przysługują stosowne abonamenty mieszkańca.

Nowi Właściciele będą mogli korzystać z garażu, zlokalizowanego na terenie dziedzińca budynku.

Stan prawny mieszkania - własność z księgą wieczystą.
Czynsz do wspólnoty uwzględniający zaliczki na media, wywóz śmieci, fundusz remontowy i wszelkie inne opłaty stałe: 1700 zł.

Zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail