Ostatnie rekomendacje


 "Miałam przyjemność poznac Pania Małgorzatę, przy zakupie mieszkania. Juz podczas pierwszego spotkania, wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalnym posrednikiem. Posiadała pełna wiedzę dotyczacą stanu lokalu, sytuacji prawnej spółdzielni, jak i lokalnego rynku nieruchomosci. Cierpliwie i rzetelnie odpowiadała na mpoje każde pytanie i rozwiewała najmniejsze wątpliwości. Dodatkowo, dołożyła wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bez problemu i w jak najkrótszym czasie. Szczerze polecam współpracę z Panią Małgorzatą Makowską. "

Z poważaniem,

Aleksandra J. 


"Pani Małgorzata od lat zajmuje się wynajmem moich nieruchomości, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam. "

Anna K. 


 "Dotyczy: kupna nieruchomości - lokalu mieszkalnego w Warszawie. 

W imieniu własnym i mojego meżą chciałam wyrazić podziękowanie Firmie Forte Nieruchomości Sp z o.o. w Warszawie za skuteczne i fachowe pośrednictwo w procesie poszukiwania adekwatnej do naszych potrzeb nieruchomości oraz wsparcia w procesie finalizacji już samej transakcji kupna. W szczególny sposób chcieliśmy wyrazić słowa uznania dla agentki, za jej pełne zaangażowanie, szeroki zakres kompetencji i profesjonalizm. 

Z wyrazami szacunku i uznania "

Anna M.B. 


 Pani Małgosiu, bardzo dziekuje za pomoc przy zakupie mieszkania. Jest Pani bardzo wspaniałą osobą i fachowym pośrednikiem.

Jadwiga G.


Niniejszą rekomendacja chciałbym zachęcić do współpracy z biurem Forte Nieruchomości. Dzieki p.Małgorzacie Makowskiej sprzedałem w ciagu trzech tygodni mieszkanie na satysfakcjonujacych warunkach. Biuro było pomocne na każdym etapie transakcji. Polecam goraco i w przyszłosci bez wątpienia w razie potrzeby skorzystam z ich usług. 

Dariusz Ł