O firmie

O Forte Nieruchomości

   Małgorzata Makowska

doradca ds nieruchomości - reprezentuję firmę i nadzoruję pracę biura Forte Nieruchomości.

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z licencją wydaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju potwierdzoną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości o numerze 20525,  absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami, członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości https://pfrn.pl/  i  Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami  -  WSPON https://wspon.org.pl/  oraz użytkownikiem i propagatorem systemu MLS - ogólnopolskiego systemu współpracy i wymiany ofert między pośrednikami https://mls.org.pl/

Z rynkiem nieruchomosci związana jestem od 2005 roku, od tego czasu w kilku firmach szkoliłam swój warsztat zawodowy. Przez te wszystkie lata pośredniczyłam w setkach transakcji, poznałam mnóstwo ludzi, z którymi do dziś mam relacje nie tylko zawodowe. Nieruchomości stały się nie tylko moją pracą, ale również pasją i sposobem na życie. Z wieloletniego doświadczenia i tej właśnie pasji do ludzi i nieruchomosci w 2013 roku powstało Forte Nieruchomosci. 

W czym możemy Ci pomóc ?
Zapewniamy kompleksową obsługę, pomagamy i wspieramy przy sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkań, apartamentów, domów i działek w całej Polsce i na każdym etapie transakcji.

Współpracujemy z zaufanymi, rzetelnymi i sprawdzonymi: 

  • kancelariami notarialnymi
  • rzeczoznawcami majątkowymi
  • firmami budowlanymi
  • zarządcami nieruchomości 
  • zapewniamy kredytowanie nieruchomości

 

Jesteśmy dla Was, stali i nowi Klienci Forte Nieruchomości.

Małgorzata Makowska doradca ds. nieruchomości