O firmie

O Forte Nieruchomości

  Małgorzata Makowska licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 20525

ukończyłam Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami uwieńczoną licencją pośrednika wydaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, jestem absolwentka Podyplomowych Studiów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ze specjalnością Zarzadzanie Nieruchomościami. Członkinią Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości https://pfrn.pl/  i  Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami  -  WSPON https://wspon.org.pl/ , użytkownikiem i propagatorem systemu MLS Wspon - ogólnopolskiego systemu współpracy i wymiany ofert między pośrednikami https://mls.org.pl/ 
Od 2019 - 2021 r jestem członkinią Komisji MLS Wspon, w 2021r zostałam wybrana na kolejną dwuletnią kadencję. 

Z rynkiem nieruchomosci związana jestem od 2005 roku, od tego czasu w kilku firmach szkoliłam swój warsztat zawodowy. Przez te wszystkie lata pośredniczyłam w setkach transakcji, poznałam mnóstwo ludzi, z większością współpracuje do dziś. Nieruchomości stały się nie tylko moją pracą, ale również pasją i sposobem na życie. Z wieloletniego doświadczenia i miłości do nieruchomosci w 2013 r stworzyłam firmę Forte Nieruchomosci.

Prowadzę i nadzoruję pracę biura z wielką pasją i zaangażowaniem, zatrudniam wykwalfikowanych i rzetelnych pośredników. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy może liczyć na nasze wsparcie i pomoc. 
Potrzeby klientów to najważniejszy czynnik w naszym zawodzie, ich zadowolenie to cel i sens naszej pracy.  To dla Nich cały czas poszerzamy swoja wiedzę i uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych 

W czym możemy Ci pomóc ?
Zapewniamy kompleksową obsługę, pomagamy i wspieramy przy sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkań, apartamentów, domów i działek w całej Polsce i na każdym etapie transakcji.

Współpracujemy z zaufanymi, rzetelnymi i sprawdzonymi: 

  • kancelariami notarialnymi i prawnymi
  • rzeczoznawcami majątkowymi
  • firmami budowlanymi
  • zarządcami nieruchomości 
  • firmami ubezpieczeniowymi
  • zapewniamy kredytowanie nieruchomości

Jesteśmy dla Was, stali i nowi Klienci Forte Nieruchomości.

Małgorzata Makowska