Piękne 3 pokoje | taras 25m2 z widokiem na centrum

Mieszkanie na sprzedaż
685 000 PLN, Pow. 61,35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Lewandów , Geodezyjna
Rok budowy:
2009
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
34964446628
Cena za m2:
11165.44 PLN
Mamy ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Geodezyjnej 84D na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.
Jeśli szukasz dużej, ciepłej i słonecznej przestrzeni dla swojej rodziny, a wszystko co potrzebne do prowadzenia wygodnego życia chcesz mieć na wyciągnięcie ręki, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!


MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą wybudowanego w 2009 r.  Mieszkanie jest na samej górze swojego pionu, nad lokalem nie znajduje się kolejne mieszkanie.

Na łączną powierzchnię wynosząca 61,35 m2 składają się:
- salon z aneksem kuchennym (25,3 m2),
- sypialnia I (10,7 m2),
- sypialnia II (12,8 m2),
- łazienka (5 m2),
- przedpokój (7,6 m2),
- ogromny balkon (24,6 m2).

Mieszkanie posiada fantastyczną ekspozycję na południe (salon) oraz zachód (sypialnie).

Mieszkanie jest podzielone na dwie strefy. Wchodząc do lokalu znajdujemy się w holu wyposażonym w głęboką szafę wnękową. Na lewo znajduje się część dzienna, czyli przestronny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą. Z salonu wychodzimy na wyjątkowy taras o powierzchni prawie 25 m2 z przepięknym widokiem na centrum Warszawy. Na prawo wchodzimy natomiast do strefy prywatnej, czyli dwóch ustawnych ustawnych sypialni i łazienki.

Do mieszkania przynależą:
- komórka lokatorska o pow. ok. 6 m2 - płatna dodatkowo 20 tys. zł (zakup obligatoryjny),
- miejsce postojowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo 30 tys. zł (zakup opcjonalny).

WYPOSAŻENIE I WYKOŃCZENIE

Istnieje możliwość zakupu mieszkania z pełnym umeblowaniem. Mieszkanie jest w całości wykończone i utrzymane w bardzo dobrym stanie, co umożliwia szybkie wprowadzenie się bez większych nakładów finansowych.  Nowi lokatorzy mogą mieć również pewność, że nic nie zostanie wybudowane w pobliżu budynku, zatem krajobraz za oknami nie ulegnie zmianie. Mieszkanie, w zależności od wymagań i gustu klienta kupującego, może wymagać lekkiego odświeżenia, tj. odmalowania ścian czy cyklinowania podłogi (drewno).

W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja. Okna są nowe, drewniane.
Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną i piekarnik marki Siemens. Oprócz tego w kuchni znajduje się lodówka Ravanson i zmywarka Bosh. Oka podłączony jest do wentylacji.LOKALIZACJA I OSIEDLE

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest częścią osiedla Lewandów Leśny,cenionego przez mieszkańców za ogromną dbałość wspólnoty o zagospodarowanie terenu, czystość budynków oraz bieżące naprawy i konserwacje. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i strzeżone, co zapewnia dużą prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Na jego terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz mnóstwo przepięknie zagospodarowanych zielonych alejek.

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się przy Trasie Toruńskiej (400 m, 5 min pieszo). Odjeżdża z niego autobus linii 112 dojeżdżający między innymi do stacji Metro Kondratowicza (do 20 min).

Dla osób zmotoryzowanych ważny będzie fakt, że nieruchomość znajduje się tuż obok Trasy Toruńskiej, która stanowi świetny łącznik z resztą Warszawy i jej okolicami. Dojazd do ścisłego centrum Warszawy, w zależności od pory dnia, zajmuje od 25 do 40 min.


Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie punktów handlowo-usługowych oraz placówek opiekuńczych i oświatowych:
- sklepy spożywcze:
- M1 Marki (4km, 7min autem), Atrium Targówek (1,7km, 3min autem), Factory Annopol (3,9km, 6min autem),
- przedszkola i żłobki: Przedszkole Słoneczny Domek, Przedszkole nr 429, Przedszkole Stonoga, Przedszkole Skarb Malucha i wiele innych.
- szkoły podstawowe: SP nr 386, SP nr 368, SP nr 231, SP nr 356,
- w obrębie 500m przychodnie lekarskie i gabinety stomatologiczne, salony fryzjerskie i kosmetyczne, barber, siłownia.


STAN PRAWNY I OPŁATY

Mieszkanie to pełna własność z założoną Księgą Wieczystą (dział III bez roszczeń i ograniczeń). Miejsce postojowe w garażu znajduje się na osobnej księdze wieczystej i może być zakupione osobno. Komórka lokatorska zawarta jest jako pomieszczenie przynależne w księdze wieczystej mieszkania (łączna powierzchnia mieszkania i komórki lokatorskiej to 67 m2) . Czynsz, w którego skład wchodzą m.in. zaliczki na wodę zimną, podgrzewanie wody, fundusz remontowy, odbiór śmieci, CO, wynosi obecnie 740 zł  (zawiera koszty związane z garażem). Prąd płacony jest według wskazań licznikowych.

PURCHASED BY FOREIGNERS

Foreigners can buy this property without any obstacles. Non-EU nationals do not need to obtain a purchase permit. Call me to talk about the details.


ПОКУПКА НЕДВИЖИМОСТИ ИНОСТРАНЦАМИ

Иностранцы могут покупать эту недвижимость без каких-либо препятствий. Гражданам стран, не входящих в ЕС, не нужно получать разрешение на покупку. Позвоните нам, и мы обсудим детали.

Ta nieruchomość to piękna, praktyczna przestrzeń w nowoczesnej okolicy. Brzmi ciekawie? Zadzwoń i porozmawiajmy - każdego z siedmiu dni tygodnia!

(Fluent English language presentation or phone conversation also available.)
Nieprawidłowy adres E-mail