III etap: Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN, Pow. 64,98 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64,98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Czeremchowa
Rok budowy:
2024
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
34964446614
Cena za m2:
9218.22 PLN
Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do kolejnego etapu Projektu Czeremcha, sprzedaż III etapu wkrótce się rozpocznie. W tym etapie w sprzedaży dostępne cieszące się dużym powodzeniem mieszkania dwupoziomowe.
Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogródek, wc. Na piętrze są dwie sypialnie oraz łazienka. Lokale charakteryzuje bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.
Projekt Czeremcha powstaje w czterech etapach i obejmuje łącznie 28 budynków w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja ma kameralny, elegancki charakter. Budynki są dwulokalowe bez części wspólnych, każdy z nich ma oddzielne wejście, dwa miejsca postojowe oraz indywidualny ogródek.

Każde mieszkanie to lokal bezczynszowy, który cechuje się niskimi kosztami eksploatacyjnymi, za które każdy właściciel płaci indywidualnie według zużycia. Sam kontrolujesz wydatki i decydujesz o kosztach eksploatacji.
Inwestycja powstaje w dzielnicy Białołęka na północy Warszawy. Ta wyjątkowa lokalizacja łączy wszystkie zalety pełnej infrastruktury stolicy ze spokojną okolicą i łatwym dostępem do terenów zielonych.
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego, spokojnego życia. W promieniu kilkuset metrów dostępne są m.in. liczne sklepy spożywcze (Biedronka, Lidl, Auchan, Selgros) oraz punkty usługowe. Rodziny z dziećmi na pewno docenią bliskość przedszkola i szkoły. Niedaleko także punkt pocztowy, przystanek autobusowy, piekarnia, gabinet lekarski, warsztat samochodowy, restauracja czy plac zabaw.
Dodatkowe informacje znajdą Państwo również na: projektczeremcha. plNieprawidłowy adres E-mail