Przestronny apartament 63,76m2 na Powiślu [Garaż]

Mieszkanie na sprzedaż
1 396 000 PLN, Pow. 63,76 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,76 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Powiśle , Mieczysława Orłowicza
Rok budowy:
2015
Piętro:
2 na 8
Numer oferty:
1343244
Cena za m2:
21894.60 PLN
Otoczony trzema parkami apartament w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

W apartamencie o łącznej powierzchni 63,76mkw:

•Przedpokój

•Salon z jadalnią z wyjściem na balkon

•Kuchnia

•Sypialnia z balkonem

•Łazienka

•Pokój gościnny

•Toaleta gościnna

W doskonałym stanie, jak nowe. Przestronne i jasne pomieszczenia dają szerokie pole do aranżacji. Osobom zainteresowanym będę mógł przesłać dodatkowe projekty aranżacji.

Apartament w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Widoczne na zdjęciach umeblowanie przedstawia stan faktyczny (nie są to zdjęcia poglądowe). Z balkonu rozciąga się fascynujący widok na ulicę Orłowicza oraz rozległe tereny zielone.

Wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Nieruchomość jest idealna dla rodziny z dziećmi, menedżera, bądź inwestora. Niewątpliwą zaletą jest mała liczba mieszkań na piętrze.

Nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona a sam hol, przy recepcji, wykończony jest granitową posadzką co podkreśla najwyższą jakość aranżacji przestrzeni wspólnych.

Ważne szlaki komunikacyjne (np. Aleje Jerozolimskie, Wisłostrada), instytucje kultury (np. Muzeum Narodowe, Stadion Narodowy), liczne placówki medyczne czy urzędy są w zasięgu ręki.

Pobliskie parki lub bulwary wiślane to idealne miejsca do rekreacji i jednocześnie doskonałe tereny do aktywnego wypoczynku. Przechadzka, jogging, jazda na rowerze lub rolkach pozwoli na oderwanie się od wielkomiejskiego życia.

Nieprawidłowy adres E-mail